Tato návštěvní kniha Vám umožní výměnu informací o turisticky zajímavých místech nebo se dopátrat zajímavých informací o pokladu.Vaše postřehy, nebo nápady se mohou určitě hodit dalším sběratelům a naopak vy zde můžete získat třeba tu nejdůležitější kartu.
Pro nabídku, poptávku a výměnu karet, nově slouží "Burza"  (odkaz v horním menu vedle knihy návštěv).
Věříme, že návštěvní kniha se stane vítaným pomocníkem k hledání pokladu, nebo prostředníkem k novým toulkám po naší krásné vlasti.


Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Toto jsou povinné údaje.
Váš e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Z bezpečnostních důvodů zjišťujeme (pro eliminaci SPAMU) Vaší IP adresu 100.26.176.111.
Odesláním formuláře udělujete v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění souhlas, aby provozovatel stránek Sběratelská karta, zpracovával a archivoval mé osobní údaje a souhlasím, že mnou odeslané osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktování.

Je možné, že Váš příspěvek bude viditelný až po schválení provozovatelem stránek.
Provozovatel stránek si vyhrazuje právo upravovat, mazat, nebo nezveřejnit Váš příspěvek.
40 entries.
Aneta Aneta z místa Praha napsal(a) 20 května , 2017 v 11:21
Ještě informace ke kartě č. 1468 - kalendářík na rok 2017.
Jelikož je karta oblíbená a navíc ji dostávají zákazníci zdarma za nákup nad 1500 Kč, zbývá již jen pár ks.
Aneta
Aneta Aneta z místa Praha napsal(a) 20 května , 2017 v 11:11
Pěkné skoro poledne!
Vrací se oblíbená akce na nákup karet. Nyní můžete nakupovat i za body výrobků EMCO (cereálie). Aktuální kurz je: 2 body = 1 Kč.
Těšíme se na Vás v prodejně zdrav. pomůcek Paleta služeb s.r.o., Bělohorská 6 ( blízko hotelu Pyramida) na Praze 6. Aneta
Milan Nový Milan Nový z místa Teplice napsal(a) 14 května , 2017 v 20:25
Včera bylo Sokolské putování ve Středohoří, za pěkného počasí, které se vydařilo. Akce byla jako vždy perfektně připravená Petrem Malým a jeho kolegy. Účastníků bylo velice hodně. Překvapilo mě, že tam byla minimální účast sběratelů karet.
Aneta Aneta z místa Praha napsal(a) 8 března , 2017 v 09:37
Byla vydána nová karta- jiz tradicni kalendarik na rok 2017. Je v prodeji u nás ve zdravotních pomůckách, Bělohorská 159/6, 169 00 Praha 6 za 30 Kč stejně jako spousta jiných karet. Při nákupu zboží za hotové nad 1500 Kč, dostanete tuto kartu od nás jako dárek. Navic, tato karta ma pro Vas bonus navic - opravnuje Vas k 5% sleve na veskere zbozi za hotove po cely rok 2017. Těším se na Vás! Aneta
láďa láďa z místa Praha napsal(a) 22 ledna , 2017 v 18:37
kdo si budete psát do Varnsdorfu pro karty Kocoura tak pozor-jsou za 35kč
Láďa Láďa z místa Praha napsal(a) 12 ledna , 2017 v 17:21
Tak jsem dnes jel Busem č.240 a ejhle kdo to seděl za volantem Honza Skuček-to bylo překvapení.Láďa
Láďa Láďa z místa Praha napsal(a) 31 prosince , 2016 v 17:18
Všem sběratelům vše nej v Novém roce 2017,Láďa a Karla
Michal z Lužné Michal z Lužné z místa Lužná napsal(a) 22 prosince , 2016 v 15:29
Zdravím přátelé
je konec roku tak dělám pořádek i v kartách.
Možná jsem něco zaspal - ale zeptám se tu veřejně :D - pod číslem 1364 mám dvě karty - správnou 9.výstup se Sokolem na Hvozd ale i Krudum - ten by měl mít ale číslo 1365 - jen tedy dotaz bude se (třeba v budoucnu) vydávat karta Krudum se správným číslem?
Děkuji za jakoukoliv odpověď
Michal z Lužné

a když je ten konec roku - tak mi dovolte zde všem tu přítomným popřát do Nového roku 2017 vše dobré - hlavně ale hodně zdravíčka, štěstíčka a pohody
Mějte se prostě fajn
Michal z Lužné
Aneta Aneta z místa Praha 5 napsal(a) 21 prosince , 2016 v 18:06
Dobrý večer všem! Byla vydána nová karta č. 1466 - Zámeček Kajetánka. Je v prodeji u nás ve zdravotních pomůckách, Bělohorská 159/6, 169 00 Praha 6 za 30 Kč stejně jako spousta jiných karet. Při nákupu zboží za hotové nad 1500 Kč, dostanete tuto kartu od nás jako dárek. Těším se na Vás! Aneta
Aneta Aneta z místa Praha 5 napsal(a) 21 prosince , 2016 v 17:59
Zdravím Vás!
Děkuji velice za pochvaly ohledně naši povedené akce na Rožmberku.
Moc si vážíme Vaší přízně, dělá nám zkrátka radost, když Vy máte radost.
Užijte si sváteční dny podle Vašich představ a příští rok na viděnou! Aneta
Milan Nový Milan Nový z místa Teplice napsal(a) 20 prosince , 2016 v 09:12
O akci na Rožmberku už toho bylo napsáno dost, přesto bych rád poděkoval Mirkovi Tausigovi a všem aktérům, kteří se podíleli na této skvělé akci!
Milan z Teplic
Láďa Láďa z místa Praha napsal(a) 14 prosince , 2016 v 22:03
O Rožmberku bylo již napsané vše,bylo to opravdu skvělé a snad to bylo ještě lepší než na jakémkoli setkání UGO-děkujem
Krause Krause z místa Praha napsal(a) 14 prosince , 2016 v 10:03
KLUBOVÉ DRBKY

SETKÁNÍ S PERCHTOU Z ROŽMBERKA

Sice tento víkend neměl nic společného s akcemi KPMV, ač se ho zúčastnili dva členové výboru KPMV (Marta VOTAVOVÁ a já), zmínit se o něm musím, neboť to byl úžasný a nezapomenutelný zážitek, kterého jsem se zúčastnil jen jako náhradník za Karla KUPKU. Víkend byl určen především sběratelům turistických karet a vše měl perfektně připravené Mirek TAUSIG. Vše se odehrálo v prostorách zámku Rožmberk nad Vltavou, ve kterém jsme i spali. Pro účastníky měl připraveno celkem dvacet překvapení, jen namátkou: čertův nápoj, karta Perchty , elixír nesmrtelnosti, Mikuláš, živá Perchta, pyžamový večírek, plovoucí cukr, obálková akce a další.

Společná večeře se konala v zámecké kapli a večírek, který se protáhl až do čtvrté hodiny ranní v sále ve druhém patře. Nálada byla vynikající, nikdo ji nezkazil ač nás bylo více jak třicet, ve věku od čtyř snad až do osmdesáti roků. Do zámecké kaple přišli dva čerti, anděl a Mikuláš, těsně před půlnocí pak i Perchta. Ta se pak hodinu po půlnoci přeměnila. V noční košilce po své babičce a v čepečku hrála na kytaru známé písničky z repertoáru W. Matušky, M. Tučného a jiné. Do sálu pak zavítal i samotný Láďa PAPEŽ.

Snídaně se konala do devíti hodin, a já si do Prahy dovezl naražený loket a pravé rameno po pádu, kdy mi na kluzkém, namrzlém povrchu podjely nohy.

Hlavní organizátor celé skvělé akce byl Mirek TAUSIG

V deset hodin jsme si prohlédli soukromé pokoje na hradě a těsně před třináctou hodinou se vydali na cestu zpět do Prahy. Jízdu tam i zpět jsme absolvovali ve stařičké Karose, kterou řídila třiadvacetiletá slečna zapálená do řízení a rekonstruování historických autobusů, kterých prý má ve své sbírce se svým přítelem v Otvovicích u Kladna celkem osmnáct.

Díky
KK41 KK41 z místa P-4 napsal(a) 12 prosince , 2016 v 20:16
Tak jsem slyšel vyprávění tří účastníků Rožmberka a slzím. Fakt vám to závidím. Vím co Míra dokáže s Petrou zorganizovat a je mi líto, že jsem tam nebyl.
Myslím, že v r.2017 tu už bude dobrý. Ahoj všem KK
Zawadová Zawadová napsal(a) 12 prosince , 2016 v 11:14
Vážený pane Tausigu,

děkuji Vám za úžasný, zábavný a vzdělávací předvánoční výlet a již se těším na další. Zážitky jsou totiž tím nejlepším a nejcennějším dárkem.

Přeji pohodové vánoční svátky a do nového roku mnoho sil při pokračování ve Vaší obdivuhodné práci, spoustu skvělých nápadů a nezapomenutelných akcí.

S pozdravem a přáním krásného dne

Jana Zawadová
Zdeněk Zdeněk z místa Ústí nad Labem napsal(a) 8 prosince , 2016 v 19:46
K hodnocení akce předvánočního rozjímání na hradě Rožmberk - vše na výbornou, se připojují čerti Zdeněk a Honza
Standa Standa z místa Praha napsal(a) 5 prosince , 2016 v 23:47
Ahoj sběratelům turistických karet KČT, ale i těm kteří stále prahnou po nevšedních zážitcích. Chtěl bych zde poděkovat všem kteří se zasadili o to jak fajnově proběhlo vánoční setkání sběratelů (turistů) na hradě Rožmberk....všem čertům, Mikuláši, andělu, který byl andělem nejen krásným převlekem ale i duší (díky Aneto) ......abych nezapomněl na Bílou paní, která nás navštívila v pozdější hodině příjemného posezení v zámecké restauraci a která se následně půlnocí převtělila na výbornou kytarovou zpěvačku na pokračujícím pyžamovém večírku. Toho jsem se sice ostudně zúčastnil v džínech, někteří v teplákách i trenkách :-), ale i v rouše Papeže (díky Láďovi). Dcera zde zažila premiéru, protože prý do 3:30 vzhůru snad ještě nebyla a spát se jí zjevně nechtělo asi proto, že zábava opravdu dobře plynula včetně přípitku k narozeninám p. Tausiga a jeho vyprávění v průběhu celého večera (promiňte....již rána).
A právě tím bych chtěl toto poděkování zakončit. Určitě chci tady zmínit poděkování a podporu panu Tausigovi a jeho paní, kteří měli ten nápad toto celé uskutečnit a zorganizovat, včetně zábavné křížovky provázející nás celým večerem formou různých překvapení a zajímavostí.
Přeji Vám všem "účastníkům NOČNÍHO zájezdu" příjemné a klidné prožití vánočních svátků, tohle byl ze strany naší rodinky opravdu povedený začátek vánočních svátků a vlastně všichni jste toho byli součástí a strůjci. Zkrátka fajn lidičky. Díky!

PS:
ubytování - super poloha, prostě na zámku .... (výhled panoramata, teplo, čisto)
večeře - udělal chybu ten kdo si nedal guláš (excelent)
prohlídka hradu - moc pěkné, doprovázené výborným a věcným výkladem průvodce

Ještě jednou děkujeme, mějte se fajn a jsme s pozdravem.
Standa s rodinkou
Aneta Aneta z místa Praha napsal(a) 26 listopadu , 2016 v 14:03
Zdravím vás!
Na prodejně v Bělohorské 159/6, Praha 6 (u hotelu Pyramida) nyní naleznete kromě turistických karet a zásobníků, též Obrazový atlas turistických míst.
Aneta
Láďa Láďa z místa Praha napsal(a) 16 listopadu , 2016 v 11:08
kontrola jak to funguje a těšíme se na Rožmberk
Mirek Mirek z místa Praha napsal(a) 11 listopadu , 2016 v 17:28
Dobrý den,
již vše funguje bez SPAMů. Děkuji za trpělivost.
S pozdravem

Mirek
logo mmp
Rádio Impuls - Máme Česko rááááádi
angle-double-up