SUPER AKCE 2017

9 května , 2017

PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO – PLNÁ KAPACITA
Nejprve nás čeká akce, kterou s hrdostí zařazuji mezi Cukrák a Ještěd – z důvodu exkluzivity a složitosti. Podařilo se mi totiž něco úžasného – exkurze do vojenské základny v Čáslavi na prezentaci hangárování, startů a letů zblízka letadel typu Gripen. Jednám o tom už více než rok a můžu říct, že to bude fakt nezapomenutelný a neopakovatelný zážitek. Pojezdy, historické letouny, vycpaná letadla???, start zblízka….

K této exkurzi se bohužel pojí několik povinných věcí:
Termín nejde jiný!!! 15.6. čtvrtek – je mi líto, ale kdo chce vidět zblízka různá letadla, muzeum letadel, Gripeny, pojezd, start a vše kolem toho – musí si prostě vzít volno.

Jako přihlášku beru povinné zaslání údajů:
Jméno, Příjmení, datum narození, č. O.P., bydliště, telefon a to do 20. května 2017 včetně. Počet míst je omezen. A karta bude!!!

Většina pojede busem – z Prahy, I.P. Pavlova – cena busu bude asi 200.-Kč tam i zpět. Napište mi bus chceme, nebo nechceme.
Kdo chce vlakem – není problém – stanice je asi 4 km od letiště. Přistoupíte do autobusu před letištěm – vstup je možný pouze busem.
Auta prosím necháte na místě, které Vám řeknu při přihlášení. Bude to zřejmě v Chotusicích – hned vedle letiště. Přistoupíte do autobusu – vstup je možný pouze busem.
Cena exkurze bude mezi 200 a 350 korunami – ještě to nevím přesně, letiště ještě nedalo informaci.
Odjezd bude z Prahy - I. P. Pavlova je v 7:00. Program je jasný, začátek exkurze je v 8:45, ukončení bude do 12:00. Po skončení půjdeme ještě někam na oběd, návrat do Prahy cca 16:00.

Pozor: Fotit a točit kamerou bude umožněno, ale podle instrukcí!!!!!

logo mmp
Rádio Impuls - Máme Česko rááááádi
angle-double-up