akce UGO 2009 - 5. září 2009

24 srpna , 2009

Vážení přátelé a sběratelé,

Jsem velmi rád, že jste si našli tu chvíli seznámit se s místem setkání sběratelů karet „Cesty ke hvězdám“ a vyvrcholením akce UGO 2009

pro termín 5. září  2009

Myslím, že nebudete litovat. Obzvláště Ti, kdo se rádi bojí......  
1
...........pod zemí, v milé společnosti krys a potkanů...

Místem setkání pro letošní rok jsou:

Pražské kanalizace, podzemí, vodárny a čistírny

2   3
Pražská kanalizace

                                   
Troufám si tvrdit, že jste ještě nikdy nebyli v hlubokém podzemí Prahy a to nejen z výše uvedených „hlodavcových“ důvodů.

Výchozí bod bude  v  9:00 hodin  před vchodem  do Podolské vodárny.
Zde je orientační mapa:

Odkaz na zobrazenou mapu:
http://www.mapy.cz/#x=133067648@y=135843584@z=14@mm=ZP

 

V tomto objektu je provozováno muzeum vodárenství a protože jde o objekt pouze na objednání – troufám si tvrdit, že jste tu ještě nikdy nebyli a že se vám tedy bude exkurze velmi líbit.

Muzeum pražského vodárenství

 

Po skončení prohlídky se sejdeme na nábřeží proti vodárně.

Zde bude v 10:00 zahájení hry o UGO 2009. O jakou hru půjde vám jako vždy nepovíme, ale doufám, že s ní opět splynete. Zase v ní půjde o hledání nějakého toho „zlata“.

 

 

 

Ukončení hry bude kolem 11:15 u „Staroměstské radnice“ – pod Orlojem. Zde bude od 11:30 následovat speciální exkurze do pražských podzemních kanalizačních prostor. Věřím, že se všichni v pořádku vrátíme na povrch a od 12:00 do 14:00 bude následovat další část hry – orientační pochod do Bubenče  - do Ekotechnického musea.

4

Zde bude ve 14:00 následovat třetí exkurze - do prostor muzea, hlubokého podzemí pod ním a na závěr nebude chybět ani prohlídka venkovních expozic.

Kolem 16:00 bude ukončena poslední exkurze a bude následovat rozchod všech účastníků, kteří se neztratili v Praze, nezůstali v katakombách pod Prahou, nebo se neopili cestou v pražských hospůdkách.

Více informací získáte při zahájení hry a domnívám se,
že akce bude zajímavá jako vždy.......

 POZOR: Letošní setkání začíná v Praze v Podolí,  pěšky půjdeme až                    na Staroměstské náměstí (cca 3,5 km kolem řeky – nádherná procházka). Dále bude následovat pochod ze Staroměstské radnice do Ekotechnického muzea           (cca 3,7 km). Nazpět do centra Prahy je možné jet autobusem k metru Dejvická (cca 1 km).

     Pochod na Staroměstské náměstí je bezproblémový a čeká na Vás při něm nějaké to překvapení. Druhý pochod bude doufejme také protkán nějakou tou lumpárnou jako vždy.

 

Doufám a věřím, že to bude stát za to!

Tentokrát se nejedná o nějaká strategická místa a proto nemáme povinnost odevzdávat seznamy účastníků vč. čísel OP apod.
Poprosím Vás tedy pouze o registraci e-mailem na adresu: UGO2009@seznam.cz a samozřejmě jako vždy si s sebou přineste alespoň 15 karet „Cesty ke hvězdám“. Letos bude jejich držení evidováno.

Těším se na září a věřím, že strávíte tento den v dobré společnosti.

 

5

S pozdravem

Miroslav TAUSIG – hlavní krysák
www.sberatelskakarta.cz

Těším se na vás, těšte se do kanálu taky!!!!!

 

P.S.:
(Jsem si jist, že není třeba se bát o život nebo o své zdraví během všech tří exkurzí)

logo mmp
Rádio Impuls - Máme Česko rááááádi
angle-double-up